Banyo Yapı Tadilatı

Uzman kadromuz ve Deneyimli personellerimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede malzemeyle, bütçenize uygun seçeneklerle siz değerli müşterilerimizin zevk ve tercihlerini dikkate alarak banyolarınızı güzelleştiriyor.

Banyolarınızda tüm tesisat işleri,banyo dolap ve mobilyaları,fayans,alçı,duşakabin,menfez,banyo kapıları,banyo aksesuarları vb. gibi işlerden başlayıp isteğiniz doğrultusunda banyolarınızı teslim ediyoruz.

Bursa Banyo Yapı Tasarımında Kaliteli Malzeme Ve İçilik İle  Sektörümüzde Lider olan Saray Yapı Tadilattır.

Komple Tadilat İşleri

Ev ve iş yerlerinizin A dan Z ye tüm dekorasyon ve tadilat işlerini uzman ekibimizle , en hızlı ve temiz işçilik ile yapmaktayız.
Profesyonel ekibimiz aynı zamanda komşularınızı rahatsız etmeyecek şekilde çalışmalarını sürdürür.
Çalışan ekiplerin yaptığı işler birkomple-tadilat-1birine bağlıdır. İş programı yapmadan sağlıklı ve gerçek maliyet çıkarmadan atılan adımlar, size para ve zaman kaybı olarak döner .
Saray Yapı Tadilat, İstanbul dışı tatil bölgelerindeki ev , yazlık ve villalarınızın komple tadilat ve yenileme hizmetini deneyimli uzman kadrosuyla vermektedir.

Profesyonel ekip, Teknik bilgi, Projeli Uygulamalar. Mimar destekli çoklu çözümler. Anahtar teslim tadilat  .
Ev ve İş yerlerinizin Tüm Tadilatı Temelden Çatıya Kadar Yapılmaktadır. Tüm Tadilat İhtiyaçlarınız Tarafımızdan Çözümlenmektedir.

Çelik Kapı

Evinizin güvenliğinin en önemli parçalarından biri olan çelik kapı, montaj için öncelikle ambalajından çıkarılır. Çelik kasa kanatlarından ayrılır. Masa üstüne konulan kasa içine izocam yerleştirilir. Koruyucu izolasyon süngeri de yerleştirilir.Bu aşamanın tamamlanmasından sonra kilit sistemi montajı yapılır. Kapı montajı yapılmadan önce müşteriye, kapı açılışının sağ veya sola olması hususu sorulur. Müşterinin isteği doğrultusunda montaja başlanır. Montaj süreci ise şu şekilde olur:

 • Kapının montajı yapılacak duvar ölçülere uygun olarak kırılır. Eski kapı yeri ise; fazla ise örülür, eksik ise genişletilir. Standart ölçüler; genişlik-98 cm, yükseklik-206 cm’dir.
 • Kasa yatay konuma getirilir, kasanın üç noktasında bulunan kaynakları keserek iki parçaya ayrılır. Aynı işlem kasanın diğer tarafına da uygulanır. Önce iç kasa (ev tarafında olan) takılır. İşkence ile kasa duvara sabitlenir.
 • Su terazisi ile dengesi kontrol edilir. Her iki kanadın da eşitliği metre ile ölçülerek yapılır.
 • Kapının köşelerindeki boşluklar var ise betonla veya köpükle kaplanır.
 • Ardından bu kasaların vidaları ölçülerek uygun olarak matkapla vidalanır. Vida kapakları takılır.
 • Mukavemet arttıcı kilit karşılık yuvaları takılır. Kasaya fitil çekilme işlemi tamamlanır.
 • Dış kasanın yerleştirilmesi için menteşe pimi ve kapakları montajı yapılır. Dış kasa, iç kasaya  geçirilir.Çelik rozetler kanat üzerine takılır.
 • Rozetler takıldıktan sonra kilit mekanizması kontrol edilir.
 • Kol yeri ayarlanır, ölçülere uygun olarak takılır.
 • Güvenliği sağlayan, emniyet pim tıpaları deliklere yerleştirilir. Kapı üzerine kapının çalınmasını sağlayan taktak takılır.
 • Topacın altına da kişinin görülmesini sağlayan, görüş alanı dürbününün montajı yapılır.
 • Dil ayarı yapılıp, kol parçaları takılarak sıkılaştırılır.
 • Kapı açılışı kilit sistemi kontrol edilerek monte işlemleri tamamlanmış olur.