Kanal ve Gider Açma

Tıkalı giderler muhakkak ki en kötü durumlardan bir tanesidir..

GİDER AÇMA:  Apartmanlar, iş yerleri, tüm kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, okullar gibi yerlerdeki bütün mevcut olan giderler zaman içerisinde bir takım etkenler sonucu tıkanabilir.

Hele ki birde evinizin giderinden pislikler ya da sular geri teperse evde ciddi temizlik ve sağlık problemlerine neden olur.

Tıkanan giderlerin açılma ve temizlenme işlemleri mutlaka profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde altından kalkılamayacak sorunlarla karşılaşmanız içten bile değildir.

Uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla 7/24 yanınızdayız.

Sadece sonradan yapılan hatalardan değil en baştan yani inşaat zamanında yapılan hatalarda gider tıkanıklıklarına sebep olabilir.

Tıkalı bir lavabo, taşan bir tuvalet, patlayan bir gider fark edilmediğinde tesisat diplerinden pis su sızıntısı yapabilir. Buda bir süre sonra alttaki veya yandaki komşunuzun evinin duvarlarından geri gelebilir.

Böyle bir sorunda komşunuzun evinin de bakımını ve temizliğini üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Daha önceki zamanlarda pis su tıkanıklıklarında tesisatın kırılarak boru değiştirilmesi yapılarak sorun çözümüne gidilirdi.

Artık yeni teknoloji ve imkanlarla bunlara gerek kalmadan çok daha kolay ve pratik bir şekilde tıkanıklığın giderilmesi sağlanmaktadır. Tıkalı gider açma Bursa olarak giderleriniz artık bize emanet.

Kullanmış olduğumuz son sistem makinelerimizle kırıp dökmeden, herhangi bir yere zarar vermeden pis su tıkanıklıklarını açıyoruz. Bu sayede sizde gönül rahatlığıyla evinizde ve işyerinizde kötü koku olmadan tüm giderlerinizi kullanıyorsunuz. Hizmette üstün kalite ve performans bizim işimiz.

Mutfaklardan dökülen atık yağlar, deterjan atıkları ya da bunlara benzer katı cisimler giderlerde ciddi sıkıntılara sebebiyet vermekte.

Piyasada satılmakta olan ve içlerinden bazılarında insan sağlığını tehdit eden kimyasallar bulunan ürünleri kullanırken lütfen bir daha düşünün. Bu maddeler size yarar çok zarar getirecek hatta tıkanıklığı belki de bir kat daha arttıracaktır.

Tıkalı gider açma Bursa müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için evinize, iş yerinize ya da kamu kurum ve kuruluşlara yapmış olduğumuz hizmetin her zaman arkasındayız.

Tıkalı gider açma Bursa iline ait değil belki ama bu işte Bursa’da en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz.

Dekorasyon Hizmetleri

İLETİŞİM

Picture of

Hakan POLAT :

(533) 032 85 33

info@bursayapitadilat.net

Picture of

Saray Yapı

(224) 328 48 48

info@bursayapitadilat.net

Picture of

Ertan BAKİ :

(541) 742 65 65

info@bursayapitadilat.net

Çalışma Saatleri

Pazartesi
8:00-20:00
Salı
8:00-20:00
Çarşamba
8:00-20:00
Perşembe
8:00-20:00
Cuma
8:00-20:00
Cumartesi
8:00-18:00
Pazar
KAPALI
Picture of

Tahtakale Mh. Küçük Tahıl Sk.
No:3 Osmangazi/Bursa, Türkiye

SARAY YAPI : (224) 328 - 4848

Ertan BAKİ : (541) 742 - 6565

Hakan POLAT : (533) 032 -8533

info@bursayapitadilat.net

www.bursayapitadilat.net

İLETİŞİM FORMU

Tüm Alanların Doldurulması Zorunludur